red_dot_GemseKij do wędrówek Gemse jest produktem, który przełamuje przestarzały stereotyp myślenia o wędrowaniu.
Jest to wysokiej jakości produkt z drewna, łączący w sobie elegancję kozicy, czar produktu wykonywanego ręcznie oraz przemyślaną ergonomię i innowacyjną funkcjonalność. Jako przyrząd sportowy i pomoc w chodzeniu jest odpowiednim towarzyszem w każdym wieku. Wyjątkowa forma wraz z konstrukcją łączącą w sobie drewno i kauczuk komórkowy umożliwia wyjątkową giętkość i podwyższoną stabilność przy sensacyjnej wadze końcowej wynoszącej niespełna 300g. Niezależnie od tego w którą stronę wygniemy kij, sprężynuje pod wpływem nacisku i pozostaje sztywny. Długa ergonomiczna rączka umożliwia różne sposoby trzymania, a tym samym nie znany do tej pory komfort. Kij jest dostępny w 3 rozmiarach i w różnych rodzajach drewna.

Elegancja i prestiż

Nasze kije posiadają elegancję gazeli i kształt porsche.
Są niepowtarzalnym produktem wysokiej jakości i technologii z drewna i przemyślanej ergonomii.
Nasz kij nazywa się kozica i chciałby być wiernym towarzyszem każdego wymagającego wędrowcy.

Przełamujemy stereotypy

kij

Ten niepowtarzalny, wysokiej jakości produkt jest wytwarzany przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną w niemieckich zakładach aktywności zawodowej w Detmold. Organizatorem zakładu jest Lebenshilfe Detmold, organizacja działającą na rzecz osób z niepełnosprawności intelektualną. Poprzez tę produkcję przełamujemy stereotypy, i pokazujemy, że osoba z niepełnosprawnością intelektualną może być pełnowartościowym pracownikiem i wytwarzać wyroby wysokiej jakości.

  • Ergonomiczny – forma wynika z funkcji
  • Sposób trzymania – prosto lub pochyło
  • Lekka waga dzięki użyciu pianki jako rdzenia
  • Tłumienie i sprężystość – dzięki odpowiednim materiałom
  • Produkt wysokojakościowy i ekskluzywny
  • Dostępne różne rodzaje drewna

Jakość ponad wszystko:

Designpreis Deutschland 2011

Produkowane przez Lebenshilfe Detmold kije do wędrówek gemse zostały odznaczone złotą nagrodą designerską Republiki Federalnej Niemiec – najwyższym oficjalnym niemieckim odznaczeniem w dziedzinie „design”. To wyróżnienie określane jest, jako „nagroda nagród”, ponieważ żadna inna nagroda designerska nie spełnia podobnych, tak wysokich wymagań.

Reddot design award

Swoim wybitnym i innowacyjnym designem Kije Gemse zostały wyróżnione jednym z najbardziej renomowanych konkursów designerskich świata reddot design award. W ramach konkursu edycja 2010 kije Gemse otrzymały najwyższe nagrodę za wysoką jakość wykonania.

exzellent : produkt

W 2009 roku kije do wędrówek Gemse otrzymały na Targach Warsztatów w Norymberdze prestiżową nagrodę exzellent.

Kup produkt