Kulinarna podróż po Europie
Lunch Bar Europejskie Klimaty to niepowtarzalne miejsce oferujące przepyszne jedzenie i napoje w niezapomnianym, europejskim klimacie. Bar powstał w 2012 roku i mieści się przy ul. Kasprowicza 5, tuż obok Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.
Bar Europejskie Klimaty został zaprojektowany na wzór francuskiego bistro, a serwowane w nim potrawy inspirowane są kuchniami krajów europejskich, m.in. Grecji, Włoch czy Francji. Nasz Lunch Bar to niezwykle klimatyczne miejsce ze starannie zaaranżowanym jasnym wnętrzem, w którym każdy poczuje atmosferę urzekającego Paryża. Europejskiego klimatu nadają dodatkowo obrazy i fotografie zawieszone na ścianach, przedstawiające najpiękniejsze zakątki starego kontynentu, a także ręcznie kute lampy oraz stoliki z wygrawerowanymi nazwami stolic europejskich.
W Barze Europejskie Klimaty oferujemy najlepsze dania kuchni europejskiej i polskiej. Każdego tygodnia serwujemy naprzemiennie potrawy inspirowane kuchnią konkretnego kraju europejskiego oraz tradycyjną kuchnią polską. Staramy się tak układać menu, aby było one jak najbardziej urozmaicone i każdy mógł spróbować potraw dotąd sobie nieznanych.
Z uwagi na lokalizację naszego bistro, zapraszamy na podróż kulinarną po Europie również studentów i uczniów, dla których przygotowaliśmy pyszne zestawy śniadaniowe, obiadowe oraz podwieczorki po bardzo atrakcyjnych cenach.
Oferujemy również usługi cateringowe wraz z możliwością transportu zamówionych dań do dowolnego miejsca znajdującego się na terenie miasta Jarosławia. Proponujemy również wynajem sali konsumpcyjnej w celu organizacji przyjęć okolicznościowych, np. komunii czy wesel.
Zapraszamy w kulinarną podróż po Europie do Baru Europejskie Klimaty!

 
Zgodnie z ustawą z dnia 12.10.2017 (Dz. U. z 07.11.2017 poz. 2056) o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw, od dnia 1 stycznia 2018 r do każdej lekkiej torby z tworzywa sztucznego ( reklamówki lub woreczki)doliczana jest opłata recyklingowa w wysokości 0,35 zł brutto
 
Zapraszamy
Od poniedziałku do piątku w godzinach:
11:00-16:00
w sobotę i niedzielę:
nieczynne
Nasz adres:
ul. Kasprowicza 5
37- 500 Jarosław
tel.: 16 624 14 65
menu stałe
menu tygodniowe
 

,