Zanurz się w strefie relaksu
Kawiarnia Galeria Przedmiotu to miejsce wyjątkowe na mapie Jarosławia. Funkcjonujemy z powodzeniem od 2008 roku, serwując aromatyczną kawę, a także wyśmienite ciasta własnego wypieku. Z okien naszej kawiarni rozciąga się niepowtarzalny widok na jarosławską starówkę, a przede wszystkim na wspaniały, neorenesansowy Ratusz Miejski. Taka sceneria sprawia, że miejsce to zyskuje niesamowitą, magiczną atmosferę.
Kawiarnia Galeria Przedmiotu to nie tylko wyborne kawy, smaczne ciasta czy niesamowite desery lodowe, ale także interesujące prace artystyczne oraz rękodzielnicze z ceramiki, metalu, drewna oraz filcu, mogące stanowić idealny prezent dla każdego. Przedmioty te nasi Klienci mogą nabyć w znajdującym się w Galerii Przedmiotu sklepie.
Delektując się kawą i domową szarlotką można poczytać jedną z wielu książek znajdujących się na kawiarnianych półkach lub zapoznać się z najnowszymi informacjami z codziennej prasy.
Kawiarnia Galeria Przedmiotu to idealne miejsce do wspólnego relaksu z przyjaciółmi, kameralnych rozmów w rodzinnym gronie czy romantycznego spotkania tylko we dwoje, a wszystko to w wyjątkowej scenerii jarosławskiego rynku. Nasza kawiarnia może być również doskonałym przystankiem dla rowerzystów, dla których przed kawiarnią przygotowano ergonomiczne stojaki rowerowe.
Przyjdź i zanurz się w strefie relaksu przy klimatycznej muzyce, orzeźwiającym koktajlu lub gorącej, pełnej aromatu kawie w otoczeniu interesujących książek, ciekawych fotografii oraz nietuzinkowych prac plastycznych.

fb     fb

 

Zapraszamy!
Od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 – 19:00
w sobotę:
09:00 – 15:00
 
Nasz adres:
ul. Opolska 1,
37- 500 Jarosław
tel: 16 623 34 54Menu kawiarniwifi