Kuchnia za Parkiem to miejsce, w którym od 2007 roku najwyższej jakości produkty zmieniają się w wyśmienite, domowe dania. Kuchnia za Parkiem znajduje się w Jarosławiu przy ul. Konfederackiej 13, tuż obok Parku Miejskiego, zapewniając tym samym Gościom odpoczynek w cichej i relaksującej atmosferze.
Kuchnia za Parkiem zdobyła sobie renomę na jarosławskim rynku gastronomicznym, jako miejsce słynące z tradycyjnej polskiej kuchni domowej. Z naszych usług korzystają zarówno instytucje publiczne, firmy prywatne, jak i klienci indywidualni.
Kuchnia za Parkiem to nie tylko ponad 450 smacznych posiłków wydawanych codziennie naszym Klientom, ale również profesjonalny i sprawny catering. Obsługujemy w tym zakresie m.in. konferencje, szkolenia oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, a także bardzo chętnie pomożemy w przygotowaniu smacznych Świąt. Na życzenie Klienta dowozimy zamówione potrawy pod wskazany adres.
Ciągle wzbogacamy naszą ofertę usług o nowe pozycje. Dlatego też proponujemy naszym Klientom wynajem sali bankietowej do 50 osób oraz wynajem sali szkoleniowej do 20 osób, a także, w razie potrzeby, wypożyczymy piękne zestawy naczyń stołowych.
Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę w przyjaznym otoczeniu. Nasi pracownicy to nie tylko osoby doskonale znające się na swoim fachu, ale przede wszystkim zgrany i lubiący się zespół, który tworzy wokół siebie rodzinną atmosferę. Wszystkie te uczucia staramy się oddać w serwowanych przez nas daniach.
Kuchnia za Parkiem to coś więcej niż stołówka. To miejsce, w którym spotykają się przyjaciele.

Film reklamowy

Serdecznie zapraszamy na smaczne, domowe obiady:
Od poniedziałku do piątku w godzinach:
12 – 16
Nasz adres:
ul. Konfederacka 13,
37-500 Jarosław ,
tel. 16 627 12 26-wew. 23 zobacz sale szkoleniowązobacz menuwifi

fb