Menu – Bar Europejskie Klimaty

Menu tygodniowe

Tydzień  11.10-15.10

Dzień Zestaw obiadowy
Poniedziałek Kapuśniak z młodej kapusty
(wieprzowina, kapusta , marchew, cebula, ziemniaki, mąka pszenna, seler olej rzepakowy, sól, pieprz)
Pieczony filet w sosie śmietanowym z warzywami podawany z ryżem
(filet drobiowy, mąka pszenna, śmietana, papryka, ryż, marchewka, brokuł, kalafior,sól, pieprz, zioła prowansalskie)
Wtorek Zupa fasolowa
(fasola Jaś, marchew, seler, mąka pszenna, jaja, sól, pieprz
Kotlet firmowy
( filet drobiowy , majonez, cebula, ser żółty, sól, pieprz)
Środa Zupa ogórkowa z ziemniakami
( korpus z kurczaka, ogórek kiszony, ziemniaki, marchewka, seler, śmietana, mąka pszenna sól, pieprz)
Kotlet mielony z ziemniakami i surówką
(wieprzowina, cebula, czosnek, ziemniaki, bułka pszenna, mleko, jaja, )
Czwartek Żurek z jajkiem
(kość wędzona, marchew, seler, kiełbasa, chrzan, jajko, sól, pieprz)
Schab pieczony w sosie chrzanowym z ziemniakami i surówką
(wieprzowina, chrzan, ziemniaki, śmietana, mąka pszenna, cebula, olej rzepakowy, ziemniaki, sól, pieprz)
Piątek Barszcz ukraiński
( korpus z kurczaka, cebula, fasola Jaś, buraki, marchew, seler, mąka pszenna, śmietana, sól, pieprz,)
Ryba w panierce
(ryba miruna , mąka , przyprawy , bułka tarta , jaja olej rzepakowy, sól, pieprz)
Naleśniki z serem lub ze szpinakiem
(mąka pszenna, jaja, ser biały, mleko, śmietana, cukier, cukier waniliowy, cytryna, cebula, szpinak, czosnek)
Sobota LOKAL NIECZYNNY
Niedziela LOKAL NIECZYNNY

Tydzień  18.10-22.10

Dzień Zestaw obiadowy
Poniedziałek Zupa koperkowa z kluseczkami drobiowymi
(korpus z kurczak, marchewka, filet drobiowy, cebula, seler, śmietana, koperek, mąka pszenna, sól, pieprz)
Nuggetsy z ryżem i surówką
(filet z kurczaka, jaja, bułka tarta, płatki kukurydziane, ryż, sól, pieprz)
Wtorek Zupa pomidorowa z ryżem
(korpus z kurczaka, koncentrat pomidorowy, śmietana, mąka pszenna, seler, sól, pieprz, ryż)
Kotlet schabowy z zasmażaną kapustą
(wieprzowina, kapusta, cebula, jajko, mleko, marchew, mąka pszenna, bułka tarta, kapusta biała, kapusta kiszona, sól, pieprz, majeranek, kminek)
Środa Zupa krem z brokułów
(korpus z kurczaka, mąka pszenna, śmietana, seler, marchew, ziemniaki, brokuły, natka pietruszki, sól, pieprz)
Gołąbki siekane w sosie pomidorowym
(wieprzowina, cebula, ryż, kapusta, koncentrat pomidorowy, śmietana, mąka pszenna)
Czwartek Zupa chrzanowa z jajkiem
(korpus z kurczaka, ziemniaki, cebula, chrzan, czosnek, śmietana, jajko,
mąka pszenna, sól, pieprz)
Kurczak w sosie słodko kwaśnym podawany z ryżem i surówką
(filet drobiowy, cukinia, ogórek kiszony, mąka ziemniaczana, mąka pszenna, papryka, ryż, cebula, seler, jaja, bułka tarta, sól, pieprz, ocet, czosnek, cukier, marchewka, olej rzepakowy)
Piątek Rosół z makaronem
(korpus z kurczaka, marchewka, seler, jaja, mąka pszenna, por, cebula, sól, pieprz) Ryba w panierce
(ryba miruna , mąka , przyprawy , bułka tarta , jaja olej rzepakowy, sól, pieprz)
Makaron tagliatelle ze szpinakiem
(makaron penne, cebula, szpinak, jaja, śmietana, suszone pomidory, olej rzepakowy, czosnek, sól, pieprz)
Sobota LOKAL NIECZYNNY
Niedziela LOKAL NIECZYNNY